Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

* Muhabbetiyle bizi bağrına basan Elazığ’ımızı yatırımlarımızla ve eserlerimizle desteklemeye devam edecek, el birliği ile Türkiye Yüzyılı’nın yıldızı yapacağız. Elazığ için hizmet etmeye Hazırız Kararlıyız.

* Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası”nda Türkiye Yüzyılı’nda Çalışma Hayatı Buluşmaları”na katıldık. Fırat gibi asil, Fırat gibi vakur Elazığ’ımızda ülkemizin ekonomisine değer katan iş insanlarıyla bir araya geldik. 22 yıldır eser ve hizmet siyasetimiz ile Elazığ’ın kalkınmasının yanında olduk. Önümüzdeki dönemde de çalışma hayatı başta olmak üzere pek çok alandaki yatırımları desteklemeye devam edeceğiz.

* Elazığ – Gazi Caddesi’nde AK Parti Elazığ teşkilatımızla birlikte güler yüzlü esnaf kardeşlerimize misafir olduk, sıcak çaylarıyla içimizi ısıttık. Ziyaretlerimiz sırasında bizlere gönül kapılarını açan Gakkoş kardeşlerimizle birlikte yürüyecek çok yolumuz var. Elazığ yine AK Parti diyecek, yine Sayın Şahin Şerifoğulları”nı seçecek inşallah!

* Bölücü terör örgütüne karşı kahramanca mücadele vererek şehit düşen Sözleşmeli Piyade Er Kemal Aslan’ın bizlere emaneti olan değerli ailesini Elazığ’da ziyaret ettik. Aziz Şehidimizin ruhu şâd olsun. Vatanımız ve milletimiz için toprağa düşmüş tüm şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum.