Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

Önce Mardin ve ardından Diyarbakır şehrimizin AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı”nı, Genel Başkan Vekilimiz Sayın Efkan Ala ve teşkilatlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik.

* Hoşgörü ve kardeşliğin şehri Mardin’imizin AK Parti İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nı; Genel Başkan Vekilimiz Sayın Efkan Ala ve teşkilatlarımızın katılımlarıyla gerçekleştirdik. Kadim mirasıyla medeniyetleri kucaklayan Mardin, Türkiye Yüzyılı”nın marka şehirlerinden biri olacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kazandığımız ve 30 yıllık tecrübeye sahip olduğumuz belediyecilik anlayışını Mardin ve ilçeleri ile buluşturacağız. Baba ocağım Mardin bilir; Gerçek Belediyecilik AK Parti”dir! Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Abdullah Erin’e ve 10 İlçe Belediye Başkan adayımıza başarılar diliyorum.

* Genel Başkan Vekilimiz Sayın Efkan Âlâ ve AK sevdaya gönül vermiş kıymetli teşkilat mensuplarımızın katılımlarıyla AK Parti Diyarbakır İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’nı gerçekleştirdik. Diyarbakır; Türkiye Yüzyılı”nda bölgemizden başlayarak tüm dünyaya adaleti, barışı ve huzuru yayacak. 1 Nisan sabahı inşallah AK Parti’mizin kazanacağı zaferle bunu başaracacağız. Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Mehmet Halis Bilden’e ve 17 İlçe Belediye Başkan adayımıza başarılar diliyorum.