Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

Türkiye Yüzyılı’nın Emekçileri, Türkiye Yüzyılı’nın Mimarı İle Buluşuyor! Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan”ın teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz Türkiye Yüzyılı”nın Emekçileri İftar Buluşması”nda işçi, işveren ve memur konfederasyonlarımızın temsilcileri ve emekçi kardeşlerimizle bir araya geldik. Ülkemizin kalkınmasına, ekonomisine ve gelişimine katkı sağlayan kesimlerin desteğiyle daha güçlü bir Türkiye”nin temellerini atıyoruz. Türkiye Yüzyılı”nın mimarı Sayın Cumhurbaşkanımız”ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı hedefimizi gerçekleştireceğiz.

Bizi, ulusal ve küresel hedeflerimize ulaştıracak esas kaynağımız; işçisiyle, işvereniyle, yatırımcısıyla, üreticisiyle, kamu ve sivil toplum kuruluşlarımızla tek bir nihai hedefe kilitlenmiş olmamızdır. Bu nihai hedef; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan”ın işaret ettiği Türkiye Yüzyılı vizyonudur.
25 yıl önce; memuruna maaş ödeyemeyecek duruma düşen bir Türkiye vardı. Bugün ise hayal bile edilemeyen ek göstergeleri memuruna sağlayan bir Türkiye var. 25 yıl önce; ilaç kuyruklarında çile çeken emeklilerimiz vardı. Bugün isteyen emeklimize maaşını evine kadar götüren, gelip evinde tedavi eden, en modern hastanelerde hizmet sunan bir Türkiye var.

 

Bayram İkramiyeleri ne zaman yatacak?

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan: “Ramazan Bayramı ikramiyelerini inşallah 2 ila 5 Nisan tarihleri arasında emeklilerimizin hesaplarına yatırmış olacağız.” şeklinde açıklamalarda bulundu.