Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

Bugün Ankara-Sincan’daydık. AK Parti Genel Başkan Yardımcımız Sn.Ömer İleri ve Grup Başkanvekilimiz Sn.Leyla Şahin Usta ile birlikte Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü – Sincan Hizmet Merkezimizi ziyaret ettik. Kurum personelleriyle bir araya gelerek, ilçemizdeki İŞKUR süreçleri hakkında bilgi aldık.
Sincan Belediye Başkanımız Murat Ercan’ı ziyaret ederek, ilçede yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan projeleri kendisinden dinledik. Belediye Başkanımıza ve ekibine özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.
Sincan OSB’de faaliyet gösteren ve İŞKUR tarafından desteklenen Hidromek Fabrikası ile Arçelik Fabrikasını ziyaret ederek emekçi kardeşlerimizle buluştuk. Üreten ve büyüyen Türkiye yolunda vatandaşlarımıza istihdam sağlayan firmaların yanındayız.

Bakan Işıkhan daha sonra fabrikayı gezerek çalışanlarla sohbet etti. Işıkhan, burada koltuğuna geçtiği paletli ekskavatörü çalıştırdı, ardından staj yapan lise öğrencileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. Ardından Bakan Işıkhan, Hidromek Akademi binasının temel atma törenine katıldı.

Sincan AK Parti teşkilatımızda 3 kademe yönetim kurulu üyelerimiz ve mahalle başkanlarımız bizleri enerjileri ve heyecanlarıyla karşıladı. Davamıza gönül veren kardeşlerimizle gurur duyuyoruz. Durmak yok, yola devam.