Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz başkanlığında, Bakanlarımız ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerimizin katılımıyla, gerçekleştirilen Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu Toplantısı”na katıldık. Türkiye Yüzyılı vizyonumuza yön verecek kısa ve orta vadeli eylem planlarımızla yatırım ortamının daha da iyileştirilmesi için her türlü desteği sağlamaya devam edeceğiz.

 

 

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz, kıymetli Bakanlarımız, oda ve borsa başkanlarımızın katılımıyla TOBB”un ev sahipliğinde düzenlenen “TOBB Türkiye Ekonomi Şura”sını gerçekleştirdik. Türkiye Yüzyılı hedefimize ulaşmak ve ülkemizin yatırım ortamının iyileştirilmesi için paydaşlarımızla bir araya gelerek büyüme oranlarını istikrarla yukarı taşımaya devam edeceğiz.

Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz başkanlığında Bakanlarımız, iş ve ekonomi dünyasının sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımıyla Ticaret Bakanlığının ev sahipliğinde gerçekleştirilen Ekonomi ve İstişare Toplantısı”na katıldık. Fiyat istikrarı, enflasyonla mücadele konularında görüş ve önerilerin değerlendirdiği toplantımızın ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bizi yatırım, üretim, istihdam odaklı Türkiye Yüzyılı hedefimize ulaştıracak olan ortak akıl ve sosyal diyalog atmosferi, kamu, sivil toplum işbirliğiyle ortaya çıkacaktır.