Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

* Akdeniz”in incisi Antalya’dayız. İl programımıza Antalya Valiliğimizi ziyaret ederek başladık. Nazik misafirperverlikleri için Valimiz Sayın Hulusi Şahin ve Valilik çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

* Türkiye İş Kurumu, Akdeniz Üniversitesi ve Antalya Teknokent arasında mesleki iş birliği protokolünü imzaladık. Amacımız; iş gücü piyasasının ihtiyaç duyduğu nitelikli çalışanları yetiştirmek ve mesleki eğitim alanında hayata geçireceğimiz projelerle özellikle gençlerimizin istihdamına katkı sunmak. Protokol imza töreni ardından; özgüvenleri yüksek, merak eden, üreten, gayretli üniversiteli genç kardeşlerimizle keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. İstikbalimizin umudu olan gençlerimiz için çalışmaya devam edeceğiz.

* AK Parti Antalya İl Başkanlığımızı ziyaret ederek, dava arkadaşlarımızla buluştuk. Teşkilatlarımız yerel seçimler öncesi kararlı bir şekilde çalışıyor. Hedefimiz net, heyecanımız yüksek. Durmak yok, yola devam…

* Turizm başkenti Antalya’da değerli iş insanlarımız, esnaf ve sanayicilerimizle birlikte istişare toplantısı düzenledik. Yatırımın, üretimin, istihdamın, büyümenin ve refahın yüzyılında şehirlerimizin yanında olacağız.

* Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan, Antalya İŞ-KUR İl Müdürlüğünü yeni hizmet binasında ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Bakan Işıkhan”a Antalya Valisi Hulusi Şahin, Genel Müdür Samet Güneş, İl Müdür Vekili Lütfi Güleç ve beraberindeki heyet eşlik etti.