Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

* Maziden aldıkları güçle atiyi; Türkiye Yüzyılı”nı inşa edecek gençlerimizleyiz.Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Turgut Altınok”la birlikte Ankara’da faaliyet gösteren Genç Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması”na katıldık.

* Pursaklar”dayız. İstihdam, üretim ve ekonomimize katkı sunan tüm işletmelerin yanındayız. Ankara”da endüstri ürünleri üretimi üzerine faaliyet gösteren APC Yapı Paslanmaz Tasarım Fabrikası”nda işçi kardeşlerimiz ve işverenlerimizle bir araya geldik. Programımızın devamında şehirlerimizin bereket kaynağı esnaflarımızı ziyaret ederek, hayırlı kazançlar diledik.

* AK Parti Pursaklar Seçim Koordinasyon Merkezi”ni ziyaret ettik. Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Çetin ile AK Belediyecilik anlayışı ilçemizde devam edecek. Türkiye Yüzyılı”nın inşasını mahalle mahalle, ilçe ilçe gerçekleştireceğiz.

* Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Turgut Altınok ve Çankaya Belediye Başkan Adayımız Sayın Av. Dr. Duhan Kalkan ile Doğu Anadolu Bölgesi İş Dünyası Buluşması”na katıldık. Başkentimizin ve ülkemizin kalkınması için emek veren, katma değer üreten, istihdam alanları oluşturan iş insanlarını, girişimcileri desteklemeye devam edeceğiz.