Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

Hoşgörü ve kardeşliğin şehri #Mardin’deyiz.
Bir kez görenler yüzünü sana aşık olur Mardin. Nice medeniyetlere altın beşik olur Mardin…

* Mazıdağı AK Parti İlçe Başkanlığı görevine yeni atanan Sayın Mehmet Denli başkanımıza ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Teşkilatımızın yerel seçimlere hazırlık çalışmalarını istişare ettik. Ziyaretimizin ardından ilçe esnafımıza selam verdik, talep ve ihtiyaçlarını dinledik. Şehirlerimizin ve ülkemizin hizmetine koşmaya devam edeceğiz.

* Mardin’in kadim geçmişini parlak bir gelecekle taçlandırmak için gece gündüz demeden çalışan DERİK ilçe teşkilatımızı ziyaret ettik. Bizleri Mardin misafirperverliği ile karşılayan kıymetli evlatlarımıza ve esnafımıza selam vermeyi unutmadık.

* Mardin – Kızıltepe / Fesleğen Mahalle Muhtarımız Sayın Abdurrahman Saruhan’ın misafiri olarak Mardinli kanaat önderleri ile bir araya geldik. Allah, muhabbetimizi daim eylesin. Hemşehrilerimizle gönül köprüleri kurmaya devam ediyoruz. Türkiye Yüzyılı hedefi için Durmak Yok, çalışacağız.

* AK Parti Mardin Milletvekillerimiz ve beraberimizdeki heyetle birlikte Kızıltepe İlçe Başkanlığımızda vefakar teşkilat mensuplarımızla buluştuk. Önümüzdeki yerel seçimler için sözümüzü aldık. Hedef net, emin adımlarla yola devam…

* Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü görevine yeniden atanan Sayın Prof. Dr. İbrahim Özcoşar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerimizi ilettik.

* Artuklu Kasımiye Millet Ormanı Açılış Töreni”ndeydik. Artuklu Kasımiye Medresesi medeniyetimizin güçlü geçmişini bizlerin gözleri önüne seriyor. Böylesine güzel mirasın bulunduğu ilçemize, mazisine yakışan bir Millet Ormanı’nın açılışını yapmaktan dolayı, bu toprağın evladı olarak gurur duyuyorum. Millet Ormanı”nın hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum.

* Mardin Valiliğimizi ziyaret ederek, kadim şehrimizin ihtiyaçları ve yapılan çalışmalar hakkında Valimiz Sayın Tuncay Akkoyun’dan bilgi aldık. Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ederim.

* AK Parti Artuklu İlçe Başkanlığı’nda yol arkadaşlarımızla buluştuk. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde daha çok çalışacağımızın sözünü hemşehrilerimden aldım. Özgüveni ve heyecanı yüksek, motivasyonu tam bir teşkilat ile yeni seçim zaferlerine imza atacağız.

* Artuklu Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tatlıdede’yi ziyaret ederek, ilçemizde yapılan çalışmalar ve planlanan projeleri kendisinden dinledik. İnsanı esas alan sosyal belediyecilik anlayışıyla her zaman vatandaşlarımızın yanındayız.

* Mardin’imizin kalkınmasında önemli rolü olan iş insanları, STK temsilcileri ve esnafımız ile istişarelerde bulunuyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yatırımın, üretimin, istihdamın, büyümenin ve refahın yüzyılında şehirlerimizin yanında olacağız.

* Artuklu-Kabala Mahallesi”nde 28. dönem milletvekili adayımız Sayın Mehmet Akif Nuhoğlu”nun misafiri olarak hemşehrilerimizle bir araya geldik. Kabala Mahallesi, geçtiğimiz genel seçimlerde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakı’na rekor bir oy vermişti. Önümüzdeki yerel seçimlerde bu başarının artacağının sözünü aldık.

* Mardin – Yeşilli Belediye Başkanımız Sayın Hayrettin Demir’i makamında ziyaret ederek ilçemize yapılan yatırımlar ve planlanan projeler ile ilgili bilgi aldık. Ardından, AK Parti İlçe Başkanlığı görevine atanan Sayın İsmail Bayhoca ve yönetimine hayırlı olsun dileklerimizi ilettik, başarılar diledik. AK Parti”nin millete hizmet anlayışını benimsemiş olan tüm teşkilat üyelerine içten teşekkür ediyorum.

* Ömerli İlçe Belediye Başkanımız Sayın Hüsamettin Altındağ’a ziyarette bulunarak ilçemizde devam eden çalışmaları ve planlanan projeleri istişare ettik. Mardin – Ömerli AK Parti İlçe Başkanlığı ziyaretimizde, göreve yeni atanan İlçe Başkanımız Sayın Mehmet Yıldız ve yönetimiyle bir araya gelerek, yaklaşan yerel seçimler hakkında değerlendirmelerde bulunduk. Kendilerine başarılar diliyorum. Ömerli için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.

* Ömerli”de çocuklar ve gençlerle basketbol oynadık, kazanan dostluk oldu.

* Dargeçit Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Cüneyt Aksoy ile bir araya gelerek ilçemiz için yapılması gereken çalışmaları istişare ettik. Belediye ziyaretimizin ardından, AK Parti Dargeçit İlçe Başkanı olarak atanan Sayın Mehmet Kılıç’a hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Göreve yeni başlayan ilçe yönetim kurulu üyelerinin çalışma azmine ve gayretine şahit olduk.