Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

Bakanlık bürokratlarımızla birlikte bugün güzel İzmir’imizdeyiz.
İzmir’in Türkiye Yüzyılı’na yakışır bir şekilde büyümesi, kalkınması, üretimde ve istihdamda öncü olması için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olarak üzerimize düşeni yapacağız.

 

İzmir Valimiz Sayın Süleyman Elban’ı makamında ziyaret edip şehrimizin ihtiyaçları ve yapılan çalışmalar hakkında kendisinden bilgi aldık.
Gösterdikleri ilgi ve samimiyet için kendilerine teşekkür ediyorum.

 

AK Parti İzmir İl Başkanımız Sayın Bilal Saygılı ve Milletvekilimiz Sayın Ceyda Bölünmez Çankırı ile birlikte İzmir Mardinliler Eğitim, Sağlık, Kültür, Dayanışma ve Kalkınma Vakfı’nda hemşehrilerimle hasret giderdim. Baba ocağım Mardin’e duyduğum özlem biraz olsun teselli buldu.
Bizleri ağırlayan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyorum.

 

2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı’na, mezunu olduğum İzmir Vali Kazımpaşa İlkokulu’nda kıymetli evlatlarımızın yanlarında olarak başladık.
Öğrencilerimizin heyecanlarına, bir ağabeyleri olarak tanıklık etmek enerjimizi yükseltti.
Vali Kazımpaşa İlkokulu öğretmenlerine ve öğrencilerine teşekkür eder, tüm evlatlarımıza yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilerim.

 

SGK İzmir İl Müdürlüğü’nde çalışma arkadaşlarımızla bir araya gelerek, hedeflerimiz ve projelerimiz hakkında istişare ettik.
Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak için özveriyle çalışan personelimize teşekkür ediyorum.

 

İzmir’in çarşısında, Kemeraltı”nda pazarında esnaf ve vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Birlikte büyüdüğümüz esnaf arkadaşlarımla bir araya gelmekten mutluluk duydum.
İnanıyorum ki İzmir, Türkiye Yüzyılı’na en büyük katkıyı yapacak şehirlerimizden birisi olacaktır.

 

İzmir Esnaf Buluşması:
21 yıldır sadece eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz.
Üretmeye, büyümeye önem vermeye devam edeceğiz.
Milletimize hizmet sevdamız ile çıktığımız bu kutlu yolda İzmir’imize 2002’den bugüne, her alanda 222 Milyar TL’yi aşan hükümet yatırımları yaptık.
Esnaf ve sanatkârlarıyla İzmir’in her zaman yanındayız.

 

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda dava arkadaşlarımızla buluştuk. Her zaman teşkilatımız ile beraber, yan yanayız.
AK Parti hikayesinin kahramanları olan her bir teşkilat mensubumuza teşekkür ediyorum.
Durmak yok, yola devam…

 

Menemen Belediyesi tarafından düzenlenen 34 ülkeden katılımcının olduğu 2. Uluslararası Çömlek Festivali’nin açılış programına katıldık.
Dünyanın birçok yerinden farklı renkleriyle, atölyeleri ve sanatçılarıyla böylesine geniş katılımlı bir etkinliği düzenleyen Belediye Başkanımız Sayın Aydın Pehlivan’a teşekkür ediyorum.