Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

* Mamak”ta Sayın Jülide Sarıeroğlu Bakanımız, Belediye Başkan Adayımız Sayın Asım Balcı ve teşkilatımızla birlikte soğuk bir başkent gününde sıcak muhabbetleriyle içimizi ısıtan esnaf kardeşlerimize misafir olduk.  Mamak ilçemizin her bir köşesinde adım atmadık yer bırakmadan çalışmalarını sürdüren tüm teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Mamak inşallah Belediye Başkan Adayımız Sayın Asım Balcı ile eser ve hizmet siyasetine devam diyecek.

 

* Altındağ”ımıza, Ankara”mıza gönül vermiş teşkilat mensuplarımızla iftar sofrasında bir araya geldik. Bizleri bu bereket ve kardeşlik sofrasında bir araya getiren Belediye Başkan Adayımız ve AK Parti Altındağ ailesine teşekkür ediyorum. Başkentimizi, Türkiye Yüzyılı vizyonu ile buluşturmaya kararlıyız. AK Parti Altındağ Belediye Başkan Adayımız Sayın Veysel Tiryaki ve İlçe Başkanımız Fatih Bildik ile birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi”nde azim ve gayretle çalışan teşkilatımızla bir araya geldik. Programımızın devamında kıymetli esnaflarımızın misafiri olduk. Şehrimiz için çalışmaya, esnafımıza destek olmaya devam edeceğiz.

 

* Hızlanan Ankara için çalışmaya devam. Cumhur İttifakı Keçiören Belediye Başkan Adayımız Sayın Zafer Çoktan, AK Parti Ankara Milletvekillerimiz Sayın Zeynep Yıldız ve Sayın Orhan Yeğin ile birlikte Seçim Koordinasyon Merkezi ziyaretimizin ardından esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. 31 Mart’ta Cumhur İttifakı Ankara’da hizmet bayrağını dalgalandıracak.