Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

 

Ülkemizin Sanayi Üssü Kocaeli”deyiz. İl programımıza Kocaeli Valiliğimizi ziyaret ederek başladık. Nazik misafirperverlikleri için Valimiz Sayın Seddar Yavuz“a ve Valilik çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Ülkemizin sanayi ve üretim alanında öncü şehirlerinden olan Kocaelimizde çalışma hayatına dair istişarelerimizi gerçekleştirmek üzere iş insanlarımız, esnafımız, sivil toplum kuruluşlarımızın kıymetli temsilcileriyle bir araya geldik. Türkiye Yüzyılı”nda ülkemizi; sanayiden üretime, ihracattan istihdama her alanda dünyanın en büyük ekonomileri arasına yükselteceğiz.
Sofralar paylaşıldıkça bereketlenir, her bir lokma alın teriyle anlamlanır. Sanayi kenti Kocaeli’de son teknoloji ekipmanlar ile üretime, ihracata katkı sunan fabrikalarımızı ziyaret ettik. Ekonomimizin, kalkınmamızın kahramanları olan işveren ve işçi kardeşlerimizle bir araya geldik. Alın teriyle ekmeklerini kazanan işçilerimizin her birine kazasız, verimli ve huzurlu çalışmalar diliyorum.

Milletin Partisi AK Parti olarak her zaman sahadayız. #ŞehirBuluşmaları programımız kapsamında AK Parti Kocaeli İl Başkanlığımızda dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. 2024 yılı yerel seçimleri için durmak yok yola devam diyerek yoğun bir saha çalışması yürüten tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Türkiye Yüzyılın’nda Kocaeli için birlikte yürümeye devam edeceğiz.

AK davamızı tüm sorumluluklarının önünde tutarak gecesini gündüzüne katan, davamızın yükünü omuzlayan Kadın Kolları ve Gençlik Kollarımızın kıymetli mensuplarıyla bir araya gelerek hasbihal ettik. Kocaeli”ni Türkiye Yüzyılı”na hep birlikte hazırlayacağız.