Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

 

 

 

Şehir Buluşmaları için bu hafta Türkiye”nin kültürel mirasının taşıyıcılarından, büyük medeniyetlere ev sahipliği yapan Çorum”dayız. Çorum Valiliğimizi ziyaret ederek medeniyetler beşiği şehrimize dair bilgiler aldık. Valimiz Sayın Mustafa Çiftçi“ye ve valilik çalışanlarımıza misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.

Şehir Buluşmaları kapsamında AK Parti Çorum İl Başkanlığımızda memleket ve millet davamızın sarsılmaz kalesi teşkilatımızla bir araya geldik. Şehrimizi Türkiye Yüzyılı”nın lokomotif şehirlerden biri haline getirmek için AK Kadrolarımızla gece gündüz demeden çalışacağız.

Ülkemizin ve şehrimizin geleceğini inşa eden Çorum”un özü sözü bir AK kadınları ve AK gençleri ile Şehir Buluşmaları kapsamında biraraya geldik. Samimi ev sahiplikleri için tüm İl Kadın Kolları ve İl Gençlik Kolları teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Çorum”un üretim ve istihdamına katkı sağlayan, vatandaşlarımıza iş kapısı açan fabrikalarımızda çalışanlarımızla bir araya geldik. Çorum”un istihdam kapasitesini daha da artırmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Çorum”un kalkınmasına katkı sağlayan çalışma hayatımızın temsilcileri; esnaflarımız, sanatkarlarımız, organize sanayi bölgesi müdürlerimiz ve ticaret odası yetkililerimizle bir aradayız. El birliği ve gönül birliğiyle bu şehri ilmek ilmek işleyip büyütmeye devam edeceğiz.

Çorum ekonomisinin nabzını tutan esnafımızla bir araya geldik. Çorumlu hemşehrilerimizle hasbihal ederek şehrimize dair talep ve önerileri dinledik. Belediye Başkanımıza ve ekibine Çorum”u bugünlere taşıyan özverili çalışmaları için teşekkür ediyorum.