Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sayın Prof. Dr. Vedat Işıkhan, AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde değerlendirmelerde bulundu:

“AK Parti 4. Olağanüstü Büyük Kongremizin öncelikle partimize, devletimize, aziz milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız her kongrede farklı vizyonlar ve farklı hedefler belirliyor. Bu hedefler Türkiye’nin özellikle dünyadaki yerinin belirlenmesi noktasında çok önemli bir yere sahip.”

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, müjde olarak verdiği işçi, memur ve Bağ-Kur emeklilerimiz ile ilgili çalışmayı kabine toplantısı sonrası milletimizle paylaşacak.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emeklilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.

AK Parti hikayesinin kahramanları olan teşkilat üyelerimizle birlikte 4. Olağanüstü Büyük Kongremizi gerçekleştirdik. AK Parti Genel Başkanlığı’na yeniden seçilen Sayın Cumhurbaşkanımızı ve partimizin yetkili organlarına seçilen üyelerimizi tebrik ediyorum. Kongremizin ülkemize, milletimize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğiyle güçlü ve büyük Türkiye hedefine her zaman olduğundan daha kararlı bir şekilde yürüyoruz.