Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

13 Mart 2024: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan”ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Şırnak mitingine katıldık. Şırnaklı kardeşlerimize yoğun ilgileri ve heyecanları için teşekkür ediyorum. Şırnak huzurun yüzyılını #GerçekBelediyecilik ile taçlandıracak.

10 Mart 2024: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan”ın teşrifleriyle İzmir Mitingi”mizi yoğun bir katılımla gerçekleştirdik. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Hamza Dağ ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan adaylarımız İzmir”imizi inşallah hak ettiği değere kavuşturacak.

8 Mart 2024: Gençler bizim ümidimiz; istiklalimizin ve istikbalimizin gerçek teminatı… Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan”ın teşrifleriyle, Türkiye Gençlik Vakfı tarafından düzenlenen 7. Gençlik Buluşması”na katıldık. Okuyan, araştıran, değer üreten; milli ve manevi değerlerimize sahip çıkan gençlerimizin önündeki engelleri kaldırmaya devam edeceğiz.

7 Mart 2024: Türk Eczacıları Birliği (TEB) Başkanı Sayın Arman Üney ve beraberindeki Merkez Heyeti üyeleriyle bir araya gelerek, Sosyal Güvenlik Kurumu’muz ve TEB arasında yürütülen “Sosyal Güvenlik Kapsamındaki Kişilerin Türk Eczacıları Birliği Üyesi Eczanelerden İlaç Teminine İlişkin Protokolü” görüştük. Eczacılarımız açısından önemli gördüğümüz ve mutabık kaldığımız protokol sayesinde; satış hasılatına ilişkin baremler ile reçete hizmet bedellerini belirleyen maddelerde artış yapılmasını kararlaştırdık. Eczacılarımıza ve meslek sektörüne hayırlı olmasını diliyorum.

4 Mart 2024: Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantımızı gerçekleştiriyoruz.