Prof. Dr. V e d a t

I ş ı k h a n

 

Iğdır – Türkiye Yüzyılı”nda Çalışma Hayatı Buluşmaları”ndayız. Üretim ve istihdam alanlarında Iğdır’ımıza destek veren, katma değer üreten kıymetli iş insanlarımızla, sanayicilerimizle ve STK temsilcilerimizle bir araya geldik. Şehrimizin ekonomisine güç katacak yeni olanaklar üzerine istişarede bulunduk.

Iğdır Organize Sanayi Bölgesi”ni ziyaret ettik. Şehrimizin kalkınmasında payı büyük olan sanayicilerimizle, emeği ve alın teriyle ülkemizin yarınlarını inşa eden işçi kardeşlerimizle bir araya geldik.

Bu akşam iftarın bereketini milletimizin emaneti kahraman şehitlerimizin yakınları, gazilerimiz ve aileleriyle paylaştık. Milletimizin bekası uğruna canını ortaya koyan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle yâd ediyorum.

Iğdır”ın caddelerinde, pazar yerinde esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geldik. Iğdırlı kardeşlerimizle el ele gönül gönüle 31 Mart”a yürüyoruz. Belediye Başkan Adayımız Sayın Ülkü Öcal şehrimizi Gerçek Belediyecilik ile buluşturacak.

Birlik ve beraberliğimizin gücünü 31 Mart”ta Iğdır”da göstereceğiz inşallah. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi”nde gecesini gündüzüne katan dava arkadaşlarımızla bir aradayız.